APARTAMENTE STANDARD A22

E dekoruar në mënyrë klasike,apartamentet tona standarte ju ofrojnë hapësiren që ju dëshironi për tu relaksuar pas një dite të lodhshme duke eksploruar vendet në Ulqin. I përshtatshëm për familje, me 2 dhoma gjumit me shtretër të madhësisë Queen (disa prej tyre kanë dhe shtrat tek) një banjë,kuzhinë te vogë dhe të madhe, dhe ballkon me shumë hapsirë. Shumë prej tyre kanë pamje nga deti dhe pamje të qytetit të vjetër.

Details

Availability

Prices start at: 250 per night

Reservation Form

Required fields are followed by *Reserve of 1 available accommodations.

APARTAMENTE STANDARD A22 is available for selected dates.

Prices start at:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.