AFRODITA

SUITA SUPERIOR ME PAMJE NGA DETI

AFRODITA

E emëruar sipas perëndeshës së lashtë të dashurisë dhe bukurisë, Suita Superior Afrodita ofron një oaz që ka një atmosferë qetësie dhe elegance.

Hapësirë e mrekullueshme me 75m2, ka dhomë ndenje të vecantë,ballkon me  pamje nga deti, kënd pune, banjë luksoze dhe dhomen e mrekullueshme me shtrat të madhësisë Queen.

Mishërimi i Afrodites na fton të pranojmë dhe nderojmë dashurinë romantike në të gjitha kuptimet dhe shtresat e saj.

Details

  • Te Rritur: 2
  • Pamje: Sea view, View of the fortress / old town
  • Madhësia: 75m²
  • Llojet e shtratit: Queen bed & Sofa bed
  • Ushqim: Breakfast included

Availability

Prices start at: 250 per night

Reservation Form

Required fields are followed by *Reserve of 1 available accommodations.

AFRODITA is available for selected dates.

Prices start at:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.