BARJAKTAR

Suita Presidenciale me pamje nga deti

Barjaktar 

Pavarësisht pamjes marramendëse,dizajnit elegant,hapsirës gjigande, suita presidenciale Barjaktar të jep plot arsyë të qëndrosh tërë ditën me robdishan.

Me 130 metra katrorë, suita përfshin divane dhe kolltuqe elegante, një kuzhinë elegante me të gjithë komoditetin dhe hapësirë ​​pune. Dy krevate me madhësi “Queen” të përshtatshme deri në 4 persona janë të veshur me jorgan të poshtëm dhe carcafët më të mira italianë.Por luksi nuk ndalet këtu:Ne banjo do të gjeni mermer të gjerë dushi të punuar me dorë dhe lavamanë të dizajnuar.

Details

Availability

Prices start at: 400 per night

Reservation Form

Required fields are followed by *Reserve of 1 available accommodations.

BARJAKTAR is available for selected dates.

Prices start at:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.