Deluxe 203

SUITA DELUXE

Suitat tona Deluxe mishërojnë elegancën dhe luksin me të gjitha lehtësite dhe komoditetin.

Përmbajne një dhomë gjumi me krevat të madhësisë Queen, zonën e ndenjes me një divan që është per një mysafir më shumë, një ballkon dhe një banjë luksoze me dush që është në formë shiu kompletojnë të gjitha kushtet e suitës.

Ne ju ftojmë për një eksperiencë të një niveli të lartë të komoditetit.

Details

Availability

Prices start at: 200 per night

Reservation Form

Required fields are followed by *Reserve of 1 available accommodations.

Deluxe 203 is available for selected dates.

Prices start at:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.