BARJAKTAR

Suita Presidenciale me pamje nga deti

Barjaktar 

Pavarësisht pamjes marramendëse,dizajnit elegant,hapsirës gjigande, suita presidenciale Barjaktar të jep plot arsyë të qëndrosh tërë ditën me robdishan.

Me 130 metra katrorë, suita përfshin divane dhe kolltuqe elegante, një kuzhinë elegante me të gjithë komoditetin dhe hapësirë ​​pune. Dy krevate me madhësi “Queen” të përshtatshme deri në 4 persona janë të veshur me jorgan të poshtëm dhe carcafët më të mira italianë.Por luksi nuk ndalet këtu:Ne banjo do të gjeni mermer të gjerë dushi të punuar me dorë dhe lavamanë të dizajnuar.

DIONIS

SUITA EXECUTIVE ME PAMJE NGA DETI

DIONIS

Ndërsa hyni brenda, do të ndjeni kënaqësi të madhe gëzimi duke ditur që keni bërë zgjedhje të përsosur për pushimet tuaja. 

Ka shumë gjëra qe do të ju pelqejnë tek Suita jonë Dionis, por një nga të preferuarat tona personale është vaska e saj me pamje nga deti!


E quajtur sipas perëndisë greke të verës dhe kënaqësisë, Dionis Suita Executive do t’ju bëjë të ndiheni hyjnorë!

Me një sipërfaqe prej 120 metrash katrorë, Dionis përfshin një dhomë ndenje me divane dhe kolltuqe elegante, një kuzhinë elegante me të gjitha komoditetin që dëshironi,ka 2 banjo, një me dush dhe një me vaskë, një dollap i madh ,  sauna private, një dhomë gjumi me shtrat i madhësisë Queen i punuar me dorë që shikon drejtpërdrejt nga deti. Është ideale për pushime romantike ose muaj mjalti.

Deluxe 303

SUITA DELUXE

Suitat tona Deluxe mishërojnë elegancën dhe luksin me të gjitha lehtësite dhe komoditetin.

Përmbajne një dhomë gjumi me krevat të madhësisë Queen, zonën e ndenjes me një divan që është per një mysafir më shumë, një ballkon dhe një banjë luksoze me dush që është në formë shiu kompletojnë të gjitha kushtet e suitës.

Ne ju ftojmë për një eksperiencë të një niveli të lartë të komoditetit.