Akomodimi

Akomodimet tona të shumëllojshme ju bëjnë të ndiheni sikur po qëndroni në një shtëpi plot stil ku dizajni modern është i ndërthurur me komfort të jashtëzakonshëm.

Pavarësisht nëse udhëtoni me partnerin,familjen apo miqtë tuaj ne ju ofrojmë lloje të ndryshme akomodimi. Duke filluar nga suitat luksoze deri tek dhomat dyshe, cdo krevat Queen është i mbuluar me jorgan dhe carcafë luksozë.

Ju mund të shijoni privatësi dhe liri të plotë të apartamentit, suites ose dhomës tuaj ku ekipi ynë do të sigurohet të përmbushë pritshmëritë tuaja.

Suita Presidenciale me pamje nga deti

Barjaktar

Pavarësisht pamjes marramendëse,dizajnit elegant,hapsirës gjigande, suita presidenciale Barjaktar të jep plot arsyë të qëndrosh tërë ditën me robdishan.

Me 130 metra katrorë, suita përfshin divane dhe kolltuqe elegante, një kuzhinë elegante me të gjithë komoditetin dhe hapësirë ​​pune. Dy krevate me madhësi “Queen” të përshtatshme deri në 4 persona janë të veshur me jorgan të poshtëm dhe carcafët më të mira italianë.Por luksi nuk ndalet këtu:Ne banjo do të gjeni mermer të gjerë dushi të punuar me dorë dhe lavamanë të dizajnuar.

No accommodations matching criteria.

SUITA SUPERIOR ME PAMJE NGA DETI

AFRODITA

E emëruar sipas perëndeshës së lashtë të dashurisë dhe bukurisë, Suita Superior Afrodita ofron një oaz që ka një atmosferë qetësie dhe elegance.

Hapësirë e mrekullueshme me 75m2, ka dhomë ndenje të vecantë,ballkon me  pamje nga deti, kënd pune, banjë luksoze dhe dhomen e mrekullueshme me shtrat të madhësisë Queen.

Mishërimi i Afrodites na fton të pranojmë dhe nderojmë dashurinë romantike në të gjitha kuptimet dhe shtresat e saj.

Prices start at: 450 per night


LEXO MË SHUMË

SUITA EXECUTIVE ME PAMJE NGA DETI

DIONIS

Ndërsa hyni brenda, do të ndjeni kënaqësi të madhe gëzimi duke ditur që keni bërë zgjedhje të përsosur për pushimet tuaja. 

Ka shumë gjëra qe do të ju pelqejnë tek Suita jonë Dionis, por një nga të preferuarat tona personale është vaska e saj me pamje nga deti!


E quajtur sipas perëndisë greke të verës dhe kënaqësisë, Dionis Suita Executive do t’ju bëjë të ndiheni hyjnorë!

Me një sipërfaqe prej 120 metrash katrorë, Dionis përfshin një dhomë ndenje me divane dhe kolltuqe elegante, një kuzhinë elegante me të gjitha komoditetin që dëshironi,ka 2 banjo, një me dush dhe një me vaskë, një dollap i madh ,  sauna private, një dhomë gjumi me shtrat i madhësisë Queen i punuar me dorë që shikon drejtpërdrejt nga deti. Është ideale për pushime romantike ose muaj mjalti.

Prices start at: 540 per night


LEXO MË SHUMË

SUITA DELUXE

Suitat tona Deluxe mishërojnë elegancën dhe luksin me të gjitha lehtësite dhe komoditetin.

Përmbajne një dhomë gjumi me krevat të madhësisë Queen, zonën e ndenjes me një divan që është per një mysafir më shumë, një ballkon dhe një banjë luksoze me dush që është në formë shiu kompletojnë të gjitha kushtet e suitës.

Ne ju ftojmë për një eksperiencë të një niveli të lartë të komoditetit.

Deluxe 303

Details

Prices start at: 306 per night


LEXO MË SHUMË

Deluxe 301

Details

Prices start at: 306 per night


LEXO MË SHUMË

Deluxe 203

Details

Prices start at: 306 per night


LEXO MË SHUMË

Deluxe 201

Details

Prices start at: 306 per night


LEXO MË SHUMË

Prices start at: 306 per night


LEXO MË SHUMË

Deluxe 202

Details

Prices start at: 306 per night


LEXO MË SHUMË

Deluxe A201

Details

Prices start at: 306 per night


LEXO MË SHUMË

JUNIOR SUITA & JUNIOR SUITA PLUS

Secila prej JUNIOR SUITA & JUNIOR SUITA PLUS ka vecorinë e vet në stil kontemporan. Përfshin dhomën komforte me banjo të jashtëzakonshme,ballkon dhe të gjitha kushtet që ofron Barjaktar.

Junior Suite A-20

Details

Prices start at: 220 per night


LEXO MË SHUMË

Prices start at: 198 per night


LEXO MË SHUMË

Junior Suite 202

Details

Prices start at: 198 per night


LEXO MË SHUMË

Junior Suite Plus 303

Details

Prices start at: 252 per night


LEXO MË SHUMË

Junior Suite Plus 203

Details

Prices start at: 252 per night


LEXO MË SHUMË

APARTAMENTE STANDARD

E dekoruar në mënyrë klasike,apartamentet tona standarte ju ofrojnë hapësiren që ju dëshironi për tu relaksuar pas një dite të lodhshme duke eksploruar vendet në Ulqin. I përshtatshëm për familje, me 2 dhoma gjumit me shtretër të madhësisë Queen (disa prej tyre kanë dhe shtrat tek) një banjë,kuzhinë te vogë dhe të madhe, dhe ballkon me shumë hapsirë. Shumë prej tyre kanë pamje nga deti dhe pamje të qytetit të vjetër. 

APARTAMENTE STANDARD A31

Details

Prices start at: 450 per night


LEXO MË SHUMË

APARTAMENTE STANDARD A32

Details

Prices start at: 450 per night


LEXO MË SHUMË

APARTAMENTE STANDARD A22

Details

Prices start at: 450 per night


LEXO MË SHUMË

APARTAMENTE STANDARD 401

Details

Prices start at: 540 per night


LEXO MË SHUMË

APARTAMENTE STANDARD 102

Details

Prices start at: 405 per night


LEXO MË SHUMË

APARTAMENTE STANDARD 101

Details

Prices start at: 405 per night


LEXO MË SHUMË