Lehtësira

Hoteli ofron shërbime të dizajnuara për të magjepsur mysafirin

Resepsion

Restorant

Butiku i Verës

Kantina e Verës

WiFi

Tarracë në Rooftop

Palestër

Sauna

Jakuzzi

Pishina

Mini pishinë

Parking

Recepsioni dhe Butiku i Verës

Recepsioni dhe Butiku i Verës përshkruan në mënyrë të përsosur sloganin tonë, është një vend ku tradita takohet me luksin! Nëse jeni duke kërkuar informacion, një shishe fantastike verë, ose thjesht dëshironi të relaksoheni dhe të shoqëroheni, recepsioni është e hapur për shërbime çdo ditë me një atmosferë dhe ofertë unike.

Restoranti

Me pamje mahnitëse nga deti, nga kisha dhe nga qyteti i vjetër, shijoni restorantin tonë me kuzhinë lokale, mediterane dhe kontinentale – të thjeshtë, kualitet dhe të shijshme.

Ulqini si qytet me kulturë,kombësi,religjion te ndryshem ka influencuar për karakteristikat në kuzhinë. 

Duke kombinuar përbërësit vendas dhe të cilësisë më të lartë, ne krijojmë një simfoni të shijeve hyjnore dhe një eksperiencë të shkëlqyer.

Përjetoni më të mirat e gastronomisë dhe kulturës ulqinake!
Ne synojmë t’ju bëjmë momentet në restorantin tonë pjesë të paharruar të pushimeve tuaja.

Tarracë në Rooftop

Imagjononi të relaksoheni ne Jacuzzi me shampanjë në dorë, duke ndjerë erën e detit në një pasdite vere dhe duke shijuar pamjen e mrekullueshme. Tingëllon si një ëndërr, apo jo?

Mund të shijoni një pije dhe të merrni rrezet e diellit në Rooftop bar që është i akomoduar në mënyrë për rehatine tuaj me mini pishinë dhe jacuzzi. Detoksifikojeni veten tuaj në sauna me pamja nga deti ose mund te mbani trupin në formë në palester. Gjithashtu është dhe pjesa për masazhe që duhet bërë kërkesë për ta rezervuar.

Tarraca e Rooftopit ëshë një vend qe përmban përmbajtje të ndryshme që do të përmbushin qëndrimin tuaj dhe do të bëjnë pushimet më madhështore.

Tarraca jonë në Rooftop përfshinë:

 

Bar

Zona e ndejës (Lounge)

Palestër,

Sauna

Jakuzzi

Pishina

Pishina

Nëse nuk ndjeni në humor që të shetisni dhe të eksploroni vendet dhe plazhet e Ulqinit, pishina e jashtëme është në dispozicionin tuaj.